LaQ na Facebooku :

LaQ na Facebooku

Vybíráme z příspěvků rodičů :

Mladší dcera z ní dosud skládala pouze 2 D modely. Dnes jsme se starší dcerou složili nosorožce. Víceméně ho skládala dcera, já jsem ji při tom pouze asistoval. Stavebnice ji nadchla, před chvílí mi přinesla ukázat, jakou sama složila kočku. Mladší dcera pod jejím vlivem opustila 2 D modely a staví pavouka. Stavebnice LaQ je jedním slovem skvělá. Není pochyb o tom, že je to správná hračka....více ZDE

WEBAREAL.CZ - vytvořte si vlastní webu nebo eshop snadno a rychle

REVOLUCNIHOSTING.CZ - vytvořte si vlastní webu nebo eshop snadno a rychle


Kostry Dinosaurů

sk

Tyrannosaurus, Plesiosaurus a Ammonit - vyhynulý hlavonožec, Tricaratops, mamut nebo hlava velkého masožravého Dinosaura

 

Tato výjimečná série v bílé barvě je určena pro milovníky pravěku. Nabízí možnost poskládat dokonalou kostru pradávných zvířat jako např.. Tyrannosaurus, Triceratops a jiných vyobrazených na obalu. Kombinací dílků z obou balení dokážete poskládat velkého Pteranodona nebo Stego-sauruse. Jednotlivá balení obsahují 320 dílků a manuál na skládání.

Myslíte si, že až děti postaví všechny modely z návodu ve stavebnici, tak je to přestane bavit?

NIKOLIV ! Nabízíme Vám ke stažení nekonečně mnoho dalších! stahuj

Řadit podle 
Výrobce 

LaQ Kostra Tyrannosaurusempty
Tyrannosaurus, Plesiosaurus a Ammonit - vyhynulý hlavonožec - z této sady lze poskládat jejich dokonalá kostra . Balení obsahuje manuál na skládání a 320 dílků.
LaQ Kostra Tyrannosaurus

Naše cena 559 Kč

img

LaQ Kostra Triceratopsempty
Triceratops, mamut nebo hlava velkého masožravého Dinosaura - z této sady lze poskládat jejich dokonalá kostra. Balení obsahuje manuál na skládání a 320 dílků.
LaQ Kostra Triceratops

Naše cena 559 Kč

img