LaQ na Facebooku :

LaQ na Facebooku

Vybíráme z příspěvků rodičů :

Mladší dcera z ní dosud skládala pouze 2 D modely. Dnes jsme se starší dcerou složili nosorožce. Víceméně ho skládala dcera, já jsem ji při tom pouze asistoval. Stavebnice ji nadchla, před chvílí mi přinesla ukázat, jakou sama složila kočku. Mladší dcera pod jejím vlivem opustila 2 D modely a staví pavouka. Stavebnice LaQ je jedním slovem skvělá. Není pochyb o tom, že je to správná hračka....více ZDE

WEBAREAL.CZ - vytvořte si vlastní webu nebo eshop snadno a rychle

REVOLUCNIHOSTING.CZ - vytvořte si vlastní webu nebo eshop snadno a rychle


Mini stavebnice

mini_gif

Letadlo, Plane, Vlak, Lev, Žralok, Orel,  Chameleon, Zajíc

 

Tato jedinečná mini série je unikátní svojí kreativitou. Jednotlivá balení této zábavné mini série obsahují 175 dílků a manuál na skládání rozmanitých modelů vyobrazených na obalu.

Myslíte si, že až děti postaví všechny modely z návodu ve stavebnici, tak je to přestane bavit? NIKOLIV ! Nabízíme Vám ke stažení nekonečně mnoho dalších! stahuj

 

Řadit podle 
Výrobce 

Toto balení obsahuje 60 dílků. Z přiloženého manuálu se naučíte používat jednotlivé dílky LaQ a skládat zajímavé 2D modely.
Naše cena 145 Kč

LaQ Try60
img


LaQ Zajíc
LaQ Mini Kit Bunny
Zajíc Bunny, náramek, bláznivé brýle - a další modely, vyobrazené na obalu krabice, to vše můžete poskládat z této soupravy. Balení obsahuje manuál na skládání a 175 dílků.* Je předurčena pro kreativní holčičky.
Naše cena 336 Kč

LaQ Zajíc
img


LaQ Orel
LaQ Mini Kit Eagle
Orel bělohlavý, tučňák, Mandril, Tapír - a další modely, vyobrazené na obalu krabice, to vše můžete poskládat z této soupravy. Balení obsahuje manuál na skládání a 175 dílků.
Naše cena 336 Kč

LaQ Orel
img


LaQ Lev
LaQ Mini Kit Lion
Lev, bizon, žirafa, plameňák a klokan - a další modely, vyobrazené na obalu krabice, to vše můžete poskládat z této soupravy. Balení obsahuje manuál na skládání a 175 dílků.
Naše cena 336 Kč

LaQ Lev
img


LaQ Žralok
LaQ Mini Kit Shark
Žralok, nosorožec, slon - a další modely, vyobrazené na obalu krabice, to vše můžete poskládat z této soupravy. Balení obsahuje manuál na skládání a 175 dílků.
Naše cena 336 Kč

LaQ Žralok
img


LaQ Vlak
LaQ Mini Kit Train
Vláček, ptáčátko, bláznivé brýle, královská koruna - a další modely, vyobrazené na obalu krabice, to vše můžete poskládat z této soupravy. Balení obsahuje manuál na skládání a 175 dílků.
Naše cena 336 Kč

LaQ Vlak
img


LaQ Letadlo
LaQ Mini Kit Airplane
Letadlo, člun, horkovzdušný balón, tříkolka - a další modely, vyobrazené na obalu krabice, to vše můžete poskládat z této soupravy. Balení obsahuje manuál na skládání a 175 dílků.
Naše cena 336 Kč

LaQ Letadlo
img


LaQ Plane
LaQ Mini Kit Plane
Zábavná a jednoduchá sada pro začátečníky, obsahuje včech 10 barev a návod na 39 jednoduchých 2D modelů, bez prostorových spojek. Obsahuje 185 dílků.
Naše cena 336 Kč

LaQ Plane
img