LaQ na Facebooku :

LaQ na Facebooku

Vybíráme z příspěvků rodičů :

Mladší dcera z ní dosud skládala pouze 2 D modely. Dnes jsme se starší dcerou složili nosorožce. Víceméně ho skládala dcera, já jsem ji při tom pouze asistoval. Stavebnice ji nadchla, před chvílí mi přinesla ukázat, jakou sama složila kočku. Mladší dcera pod jejím vlivem opustila 2 D modely a staví pavouka. Stavebnice LaQ je jedním slovem skvělá. Není pochyb o tom, že je to správná hračka....více ZDE

WEBAREAL.CZ - vytvořte si vlastní webu nebo eshop snadno a rychle

REVOLUCNIHOSTING.CZ - vytvořte si vlastní webu nebo eshop snadno a rychle


Mini stavebnice

mini_gif

Letadlo, Plane, Vlak, Lev, Žralok, Orel,  Chameleon, Zajíc

 

Tato jedinečná mini série je unikátní svojí kreativitou. Jednotlivá balení této zábavné mini série obsahují 175 dílků a manuál na skládání rozmanitých modelů vyobrazených na obalu.

Myslíte si, že až děti postaví všechny modely z návodu ve stavebnici, tak je to přestane bavit? NIKOLIV ! Nabízíme Vám ke stažení nekonečně mnoho dalších! stahuj

 

Řadit podle 
Výrobce 

LaQ Try60empty
Toto balení obsahuje 60 dílků. Z přiloženého manuálu se naučíte používat jednotlivé dílky LaQ a skládat zajímavé 2D modely.
LaQ Try60

Naše cena 145 Kč

img

LaQ Zajícempty
Zajíc Bunny, náramek, bláznivé brýle - a další modely, vyobrazené na obalu krabice, to vše můžete poskládat z této soupravy. Balení obsahuje manuál na skládání a 175 dílků.* Je předurčena pro
LaQ Zajíc

Naše cena 336 Kč

img

LaQ Orelempty
Orel bělohlavý, tučňák, Mandril, Tapír - a další modely, vyobrazené na obalu krabice, to vše můžete poskládat z této soupravy. Balení obsahuje manuál na skládání a 175 dílků.
LaQ Orel

Naše cena 336 Kč

img

LaQ Levempty
Lev, bizon, žirafa, plameňák a klokan - a další modely, vyobrazené na obalu krabice, to vše můžete poskládat z této soupravy. Balení obsahuje manuál na skládání a 175 dílků.
LaQ Lev

Naše cena 336 Kč

img

LaQ Žralokempty
Žralok, nosorožec, slon - a další modely, vyobrazené na obalu krabice, to vše můžete poskládat z této soupravy. Balení obsahuje manuál na skládání a 175 dílků.
LaQ Žralok

Naše cena 336 Kč

img

LaQ Vlakempty
Vláček, ptáčátko, bláznivé brýle, královská koruna - a další modely, vyobrazené na obalu krabice, to vše můžete poskládat z této soupravy. Balení obsahuje manuál na skládání a 175 dílků.
LaQ Vlak

Naše cena 336 Kč

img

LaQ Letadloempty
Letadlo, člun, horkovzdušný balón, tříkolka - a další modely, vyobrazené na obalu krabice, to vše můžete poskládat z této soupravy. Balení obsahuje manuál na skládání a 175 dílků.
LaQ Letadlo

Naše cena 336 Kč

img

LaQ Planeempty
Zábavná a jednoduchá sada pro začátečníky, obsahuje včech 10 barev a návod na 39 jednoduchých 2D modelů, bez prostorových spojek. Obsahuje 185 dílků.
LaQ Plane

Naše cena 336 Kč

img