LaQ na Facebooku :

LaQ na Facebooku

Vybíráme z příspěvků rodičů :

Mladší dcera z ní dosud skládala pouze 2 D modely. Dnes jsme se starší dcerou složili nosorožce. Víceméně ho skládala dcera, já jsem ji při tom pouze asistoval. Stavebnice ji nadchla, před chvílí mi přinesla ukázat, jakou sama složila kočku. Mladší dcera pod jejím vlivem opustila 2 D modely a staví pavouka. Stavebnice LaQ je jedním slovem skvělá. Není pochyb o tom, že je to správná hračka....více ZDE

WEBAREAL.CZ - vytvořte si vlastní webu nebo eshop snadno a rychle

REVOLUCNIHOSTING.CZ - vytvořte si vlastní webu nebo eshop snadno a rychle


Hobby kolekce

hobby_gif

Květina, Tyrannosaurus, Triceratops, Auta se sirénou, Silné stroje, Brouk, Roháč

Velmi oblíbená a zajímavá série, v níž se dají poskládat nádherné a praktické modely vyobrazené na obalech jednotlivých stavebnic. Prostřednictvím této série poznáte svět brouků a hmyzu, aut se sirénou, silných strojů a prehistorických zvířat. Jednotlivá balení této série obsahují 260 dílků, nebo 180 dílků + 6 koleček + 7 hřídelí a samozřejmě manuál na skládání modelů, vyobrazených na obalu.

Myslíte si, že až děti postaví všechny modely z návodu ve stavebnici, tak je to přestane bavit?

NIKOLIV ! Nabízíme Vám ke stažení nekonečně mnoho dalších! stahuj

 

Řadit podle 
Výrobce 

LaQ Auta se sirénou
LaQ Hobby Kit Siren Car
Hasičské a policejní auto, záchranka, vrtulník či policejní robot - to a mnoho jiného lze poskládat z této sady, která obsahuje 180 dílků, doplňky Mini Hamacron (6 koleček a 7 hřídelí) a manuál na skládání.
Naše cena 485 Kč

LaQ Auta se sirénou
img


LaQ Brouk
LaQ Hobby Kit Beetle
Brouk Roháč, Tarantule, mravenec, motýl, slunéčko sedmitečné - a jiný hmyz z volné přírody - to vše lze poskládat z této sady, která obsahuje 260 dílků a manuál na skládání.* Kombinací dílků z obou balení dokážete poskládat obrovského brouka Herkulese.
Naše cena 485 Kč

LaQ Brouk
img


LaQ Květina
LaQ Hobby Kit Flower
Květina, čelenka, košíček, věneček, kytice květů - to lze poskládat z této soupravy, která obsahuje 260 dílků a manuál na skládání. Stavebnice je určena pro tvořivé holčičky!
Naše cena 485 Kč

LaQ Květina
img


LaQ Roháč
LaQ Hobby Kit Stag Beetle
Vážka, luční kobylka, slimák, housenka - a jiný hmyz z volné přírody - to vše lze poskládat z této sady, která obsahuje 260 dílků a manuál na skládání.* Kombinací dílků z obou balení dokážete poskládat obrovského brouka Herkulese.
Naše cena 485 Kč

LaQ Roháč
img


LaQ Silné stroje
LaQ Hobby Kit Powerful Car
Bagr, buldozer, náklaďák, Formule F1 - to a mnoho jiného lze poskládat z této sady, která obsahuje 180 dílků, doplňky Mini Hamacron (6 koleček a 7 hřídelí) a manuál na skládání.
Naše cena 485 Kč

LaQ Silné stroje
img


LaQ Triceratops
LaQ Hobby Kit Triceratops
Triceratops, Brachiosaurus, Stegosaurus, Pachycephalosaurus, Parasaurolophus a mini Triceratops - to vše lze poskládat z této sady, která obsahuje 260 dílků a manuál na skládání.
Naše cena 485 Kč

LaQ Triceratops
img


LaQ Tyrannosaurus
LaQ Hobby Kit Tyrannosaurus
Tyrannosaurus, Plesiosaurus, Velociraptor, Pteranodon, Dimetrodon a Diplocaulus - to vše lze poskládat z této sady, která obsahuje 260 dílků a manuál na skládání.
Naše cena 485 Kč

LaQ Tyrannosaurus
img